היתרונות של רכישת מארזים לראש השנה

מידי שנה אנו מתלבטים מחדש לגבי בחירת מתנות לראש השנה, במיוחד אם אנו מחפשים מתנות מקורים לאהובים או מתנות לעובדי החברה. אז אחרי שהענקתם מוצרי חשמל, תווי שי, מוצרי טקסטים או כלי אירוח, הגיע הזמן לרכוש מתנה מקורית באפקט וואוו, כזאת שרק מארזים מיוחדים יכולים לגרום.

הכירו את כל היתרונות של רכישת מארזים מראש השנה

אפשר למלא בהם מבחר פריטים

היופי במארזים לראש השנה הוא האופציה למלא בהם מגוון רב של פריטים, החל משוקולדים, בקבוק יין, סט פותחנים, מארז ריבות וממרחים, חטיפים, כלי הגשה ואירוח, טקסטיל ועוד מגוון רב של אפשרויות. לא משנה איזה פריט תכניסו למארז, תדאגו תמיד להוסיף משהו מתוק שיוכל להעצים את המתנה. אין ספק שהעובדים יאהבו את המתנה וירגישו שחשבו עליהם.

אפשר לעמוד בתקציב

ידוע שלא פשוט לעמוד בתקציב, במיוחד כאשר רוכשים כמות גדולה של מתנות לעובדים. מצד אחד אנו רוצים מתנה שתיראה מרשימה ויפה, ומצד שני עלינו לעמוד בתקציב שניתן לנו. רכישת מארזים לראש השנה לעובדי החברה מאפשרת לנו לבחור מה ברצוננו למלא בתוך המארז, כלומר לרכוש כמה פרטים העומדים בתקציב שלנו ולארוז אותם יפה בכל מארז שנבחר. 

למארזים של אפקט של וואוו

אין ספק שהאפקט של מארז הוא וואוו, במיוחד אם נשקיע מחשבה באריזה ונבחר את העיצוב הנכון. את המארזים תוכלו לארוז בכל דרך רצויה ופשוט לגרום לעובדים לחייך וליהנות מהמתנה.

אפשר לארוז אותם בדרכים מקוריות

את המארזים תוכלו לארזו במגוון דרכים מקוריות כדי להעצים את אפקט ההפתעה. כך למשל תוכלו לארוז את הפריטים בקופסה מעוצבת, בקערת הגשה מיוחדת, בנייר צלופן, בשקית ממותגת ומרשימה ובכלל בכל מארז מכובד ויפה. אין ספק שמקבל המתנה יופתע, ולא משנה מה בדיוק שמתם בפנים.

אל תשכחו לצרף ברכה חמה

למארזים תוכלו לצרף ברכה חמה ואישית לכל עובד. ישנה אפשרות להדפיס לכל עובד ברכה אישית המאפיינת את אופיו, או פשוט להדפיס ברכה כללית לכל עובדי החברה גם ברכה של מנכ"ל החברה. את הברכות תוכלו לצרף בצורה מעוצבת למארזים המיוחדים.

עמותת מקום קטן בלב מציעה מגוון רחב של מארזים לראש השנה, כאשר ניתן לצרף לכל מארז ברכה אישית, לעצב בכל עיצוב שתבחרו וכמובן להוסיף את הפריטים שתרצו ולעצבם בצורה מקורית ובאפקט של וואוו. העמותה מעסיקה עובדים בעלי מוגבלויות אשר אורזים לכל לקוח באהבה את המתנות, ולכן תוכלו גם לפנק את עובדי החברה במתנות אטרקטיביות במיוחד וגם לתרום לחברה.  

נגישות