המדריך לבחירת מתנות לראש השנה

כשלושה – ארבעה חודשים טרם ראש השנה, מחלקת רווחה או בעלי החברה מתחילים בחיפוש אחר המתנה המושלמת לעובדי החברה. בישראל המסורת של מתן מתנות לחגים בהחלט מורגש באוויר, ואף מבעוד מועד עובדי החברה מתלחששים במסדרונות המשרד ומנחשים מה תהיה המתנה הפעם. מתנות לעובדים הן לא רק עניין של מסורת, אלא הזדמנות נהדרת להוקיר תודה לעובד על מסירותו ועבודתו, כך שבהחלט מדובר על הזדמנות נהדרת לעלות חיוך על פני העובדים.

בחירת מתנות לחגים היא לא עניין של מה בכך, ולכן הבאנו בפניכם כמה טיפים נהדרים לבחירה נכונה.

לגוון – חשוב מאוד לגוון את מתנות העובדים. לרוב, מעניקים לעובדים מתנות בראש השנה, בפסח, וביום הולדתו של העובד. ישנם ארגונים שמגדילים ראש, ואפילו מענקים מתנות במועדים נוספים כמו בחנוכה, שבועות, פורים וכו'. המטרה היא בעצם לגוון בבחירת המתנות ולא לחזור על אותו קונצפט.

להגדיר תקציב מראש – המבחר הרב של המתנות בשוק בהחלט יכול לבלבל, ולכן מומלץ להגדיר תקציב מראש, מה שיאפשר לכם להיצמד לתקציב מבלי לחרוג ממנו. חשוב להבין שמארזים יכולים להתחיל מכמה עשרות שקלים ולהגיע למאות שקלים, ולכן חשוב לגשת למשימה עם תקציב מוגדר מראש.

מוצרים איכותיים – חשוב מאוד שהמוצרים יהיו איכותיים, ולא מוצרים שתוך כמה ימים מתפרקים. על החומרים להיות איכותיים, הן מבחינת המתנה עצמה והן מבחינת האוכל והשתייה כמו שוקולדים משובחים, יין איכותי וכו'.

מתנה פונקציונלית – אין יותר מבאס מלקבל מתנה לא שימושית, הרי וודאי תרצו כי העובדים יבצעו שימוש במתנה ולא יזרקו אותה במגירה, ולכן חשוב מאוד לבחור במתנה שתהיה שימושית לעובדים.

לא יוקרתי מידי ולא זול מידי – תמנה יקרה מאוד עלולה להתפרש כסוג של התחנפות לעובדים, ומצד שני, מתנה זולה מידי עלולה להיות מעליבה. ולכן, חשוב לשמור על איזון ולבחור מתנה מרשימה.

עמותת מקום קטן בלב מציעה מגוון רב של סוגי מתנות לעובדים לראש השנה, כאשר העמותה מעסיקה בעלי מוגבלויות ומאפשרת להם להשתלב במעגל העבודה, ולכן תוכלו לרכוש מתנות איכותיות במיוחד וגם לתרום לקהילה. לרשותכם מגוון מתנות מרשימות שיקנו לעובדים טעם טוב.

נגישות