הסודות הקטנים: איך בוחרים מתנות לפסח

בחירת מתנות לפסח לעובדי החברה יכולה להיות מתסכלת, הרי בכל שנה עלינו להפתיע את העובדים, להיות יצירתיים, מקוריים וכמובן בכל שנה לבחור סגנון שונה של מתנה ולא לחזור כל שנה על אותה מתנה. כדי לאפשר לכם בחור מתנה מושלמת הבאנו בפניכם כמה סודות לבחירת מתנות המיועדים לבוס אובד עצות.

לשבור את השגרה עם מתנה מרעננת

רכישת מתנות לעובדים בפסח היא בהחלט סוג של יצירתיות, אך לבל נשכח כי עלינו לבחור מתנה השוברת את שגרת היום יום הרשמית הקיימת בדרך כלל במשרדים שונים. ההמלצה היא לבחור מתנה שגם מתאימה לאופיים של מרבית העובדים, כזאת שתגרום להם הנאה וידיעה שהבוס הגדול באמת חשב עליהם.

מארז מכובד שלא מותיר מקום לדמיון

רכישת מארז כמתנה לחג הפסח יכול להיות בהחלט מתנה מקורית, כזאת שלא דורשת מחשבה רבה, אך בהחלט יכולה להיות מפתיעה. אך כדי לצלוח את האתגר יהיה עליכם להקדיש מחשבה על מרכיבי המארז, והעטיפה שלו. חשוב מאוד שהמארז יכיל פריטים שימושיים וגם כאלה שקשורים לחג הפסח.

מתנה עם ערך מוסף

אחד האתגרים בבחירת המתנה היא בחירה מתנה עם ערך מוסף, כזאת שתשדר לעובדים יוקרה, אך בד בבד תהיה שימושית. מתנה שכזאת יכולה להיות ציוד מחנאות שנהדר לחג האביב, כלי מטבח או כלי הגשה שניתן להניח על שולחן החג, מארז יין משובח עם סט פותחנים ועוד מיני מתנות נוספות עם ערך.

מתנות עם טאץ' סופי מיוחד

מתנה יכולה להיות סטנדרטית, ויכולה להיות שונה מהסטנדרט, הכל תלוי באריזה שלה ובטאץ' הסופי שיותיר חותם מובהק. כדי להפוך את המתנה למיוחדת עם טאץ', הקפידו לבחור אריזה מיוחדת שיכולה להיות קופסה שימושית, סרט סאטן צבעוני וגם ברכה חמימה מכל הלב המוצמדת למתנה.

לרכוש מתנות ולתרום לקהילה

עמותת מקום קטן בלב מציעה מגוון מתנות לפסח על פי התקציב הרצוי והסגנון שמתאים לעובדים בעידן המודרני. כלל המתנות נארזות על ידי אנשים בעלי מוגבלויות, כך שעל ידי רכישת המתנות תוכלו לתרום לפיתוח תחום זה ולאפשר לאנשים בעלי מוגבלויות לעבוד כשווים בחברה.

נגישות