טרנדים ומגמות בתחום מתנות לפסח לשנת 2019

שנת 2019 ממש בפתח, וזהו בדיוק הזמן להתחיל ולתכנן תקציבים לשנת 2019. כידוע, חברות ועסקים בכל סדרי גודל מידי שנה מעניקים לעובדי החברה מתנות, כאשר חג הפסח הוא בהחלט אחד המועדים הבולטים, משום שעל מחלקת הרווחה לרכוש כמות גדולה של מתנות לפסח שיפתיעו את עובדי החברה. בשל הלחץ והקושי בבחירת המתנות, מומלץ להתחיל לבדוק אפשרויות כבר בתחילת השנה האזרחית.

אז בואו נראה מה הטרנדים והמגמות בתחום

מתנות לפסח מפתיעות ומקוריות

משנה לשנה מחלקת הרווחה עובדת קשה כדי לבחור מתנות מקוריות, שהרי בכל שנה מחדש יש להפתיע את העובדים עם מתנה שונה. ההמלצה שלנו היא לבחור בכל חג מתנה אחרת, כלומר בסגנון שונה מהשנים הקודמות. כך למשל אם בשנה החולפת הענקתם כלי מטבח, השנה לכו לכיוון של מארז מפנק המכיל בקבוק יין יוקרתי, סט פותחנים, שוקולדים כשרים לפסח ועוד.

מארזי שי מלאים בכל טוב

מארזי שי לחג הם בהחלט המתנה האידיאלית לחג הפסח, משום שבמארזים הללו תוכלו לשים מגוון פריטים שימושיים והם בהחל מתנות באפקט של WOW. דבר נוסף, תוכלו להתאים את פרטי המארז על פי התקציב האישי שלכם, וכך להפתיע את העובדים במגוון פריטים שימושיים לחג הפסח.

מתנות לפסח אישיות וחמימות יותר

ככל שהשנים חולפות, כך הציפיה בקרב העובדים למתנות אישיות עולה, ולכן זוהי הזדמנות להעניק לעובדים מתנות חמימות ואישיות המתאימות לאופי העובדים וממוצע של גילאי העובדים. כך למשל עם רוב עובדי החברה צעירים, תוכלו ללכת על כיוון של גאדג'טים מדליקים למשרד, או אם רובם מבוגרים, תוכלו לרכוש ציות למחנאות וטיולים שבהחלט יהיו שימושיים לכולם.

מתנות לפסח עם ערך מוסף בהשראה חג הפסח

מתנות עם ערך מוסף תהיינה תמיד מקוריות, שהרי חג הפסח רווי בהוצאות רבות לחג, בעיקר לשולחן ליל הסדר בו מתאספים בני המשפחה וחוגגים את שולחן הסדר. ישנן מתנות רבות שיוכלו לעטר את השולחן, אם אלה כלי מטבח, כלי הגשה, מפות יפות, סט כוסות מהודר ועוד. כמו כן, תוכלו להוסיף מאכלים כשרים לפסח כמו שוקולדים, ממרחים טעמים ועוד.  

נגישות