מגוון מתנות לחגים

החגים הולכים וקרבים ואיתם הצורך להעניק מתנות לחברים ובני משפחה, וגם לעובדי החברה הממתינים בשקיקה  לאות הוקרה על עבודתם המסורה. רכישת מתנות בעידן המודרני היא אינה פשוטה, וודאי אחרי ששנה אחרי שנה יש צורך להמציא את הגלגל מחדש ולספק לכולם מתנות לחגים. מצד אחד יש לנו וודאי תקציב מסוים, בעיקר אם מדובר על כמות גדולה של מתנות, ומצד שני אנו מעוניינים להפתיע מחדש את מקבל המתנה. אז מה עושים וכיצד צולחים את האתגר – הכל במאמר הבא!

היו ממוקדם בתהליך הבחירה הקצר

מיקוד הוא אחד הפרמטרים החשובים בכל תחום, לא רק בתחום בחירת המתנות, ולכן ככל שתהיו ממוקדים יותר, כך הסיכוי שתצלחו את האתגר  בחירת המתנה ביתר קלות יהיה גבוה יותר. הדיוק צריך להיות בראש ובראשונה בתקציב העומד לרשותכם. מובן שאם קיימים אנשים רבים להם יש צורך לרכוש מתנות לאורחים המשימה נעשית מורכבת יותר, אך עדין עם מיקוד בתקציב, בסגנון המתנה ובחינת גילאי מקבלי המתנה, תוכלו להתקרב לבחירה הנכונה עבורם.

רכשו מתנה הקשורה לחג הקרב

לרוב, ארגונים וחברות מעניקים מתנות לעובדים בראש השנה, אך בהחלט ניתן למצוא חברות המעניקות מתנות גם בחגים נוספים כמו בחג החנוכה, בפורים, בחג השבועות ועוד. בחירה במתנה הקשורה לחג היא בהחלט רעיון מיוחד, כך שהמתנה תוכל לשמש את העובדים בעת החג. מתנות לחגים יכולות להיות כלי מטבח, כלי הגשה, מפות, ציוד למחנאות, מארזי שי הקשורים לחג, פותחן ובקבוק ליין ועוד.

רכשו מתנות מעמותות המעסיקות בעלי מוגבלויות

אין כמו לרכוש מתנה לעובדים עם ערך מוסף בשנים האחרונות נעשה טרנד של ממש לרכוש מתנות לחגים מעמותות המעסיקות בעלי מוגבלויות. עמותות אלה מעניקות לאנשים בעלי מוגבלויות הזדמנות נהדרת להשתלב בשוק העבודה כך שהם יהיו שווים כמו כולם ויוכלו לפרנס את משפחתם. בעלי מוגבלויות אורזים את המתנות בקופסאות או בנייר צלופן, הם מוסיפים ברכה ומסדרים היטב את ההזמנות כדי שיגיעו בצורה מכובדת למזמינים ולמקבלי המתנות. מובן שמדובר בנתינה גדולה, וסוג של מסר נהדר לעובדי החברה או למקבלי המתנות. 

נגישות