מתנות איכותיות ליום המשפחה

התא המשפחתי הוא תא מאוד חשוב בישראל, אולי זה מגיע מהעבר של העם שלנו, אולי זה מגיע מהווה, המלחמות, החיים הלא קלים פה בישראל על כן המשפחה והתא המשפחתי הוא הדבר החשוב ביותר שייש לנו פה בארץ.כפי שציינו המשפחה היא תמיד בראש ענייננו על כן חברות רבות הרוצות להציג את עצמן כחברות שאכפת להם מהעובדים מציגות עצמן כחברות משפחתיות. ועל כן יום המשפחה הוא יום יקר לליבם והם נוהגים לציין אותו ולהעניק מתנות ליום המשפחה לעובדים שלהם.חברה שבוחרת לתת מתנה ליום המשפחה, צריכה לעשות בדיקה מקיפה האם באמת לרוב העובדים שלה יש משפחה משלה (הכוונה שיש להם לילדים) אם אכן יש ילדים לעובד הרי יהיה מומלץ להעניק מתנה ליום המשפחה אשר תתאים לכל המשפחה.

איזה מתנה לתת ליום המשפחה לעובד בעל משפחה וילדים?

ישנם מגוון משחקים אשר מתאימים ליום המשפחה, משהו שכל המשפחה תשתמש ותתאים כמעט לכל גיל, הרי ידוע שהילדים היום חכמים מההורים כך שמשחק שנראה מורכב וקשה ניתן לתת לילדים קטנים והם יפתרו אותו בקלות.מבחר משחקי עץ מתכת או משולב ניתן למצוא בעמותת מקום קטן בלב, משחקים אשר יתאימו בטוח למשפחה שלכם, הם מגיעים ברמות קושי שונות והם מאוד מאוד מאתגרות.

איזה מתנה לתת ליום המשפחה לעובד רווק?

לעובד רווק ניתן לתת כמתנה ליום המשפחה משהו שישמש אותו לדוגמא ערסל נדנדה בהנחה שגר בבית עם גינה) או צידנית אישית בה יוכל לשים אוכל, כמובן שגם משחקי עץ יתאימו לרווק, הרי אמרנו משחקים לכל גיל.עוד מתנות ליום המשפחה המתאימים לכולם, צידניות משפחתיות, מתלים עם ברכות לתלייה בבית או מסגרות בהם ניתן לשים תמונות, זוהי מתנה אהובה על עובדי משרד, הם יכולים להניח על שולחנם את תמונות אהוביהם.גם שעוני תליה עם מקום לתמונות הינם מתנה מפנקות ליום המשפחה.רוצים לרכוש מתנה ליום המשפחה ולא יודעים מאיפה להתחיל? פנו אלינו לעמותת מקום קטן בלב, אחד הנציגים שלנו ישמח לעזור לכם למצוא מתנה עבור העובדים שלכם.בעמותת מקום קטן בלב מבחר מתנות, לא מצאת מה שרציתם? ספרו לנו מה אתם מחפשים אנחנו נדאג למצוא עבורכם בדיוק את מה שאתם מחפשים.בעמותה מועסקים אנשים בעלי צרכים מיוחדים, רכישת המתנות מאיתנו מהווה תרומה לקהילה ועוזרת למשתקמים שלנו להגיע לעבודה כל יום עם חיוך, ללמוד איך מתנהלים במקום עבודה, לקבל אחריות, ולאהוב לצאת החוצה, העבודה תורמת להם בהעלאת הערך העצמי.

 

נגישות