מתנות לבכירים, מארז יין או גאדג'ט מדליק

הדילמה ברכישת מתנות לבכירים ידועה מראש, מצד אחד יש צורך בכל שנה להמציא מחדש את הגלגל ולספק להם מתנה שונה, ומצד שני כל ארגון או חברה חייבים לעמוד בתקציב שהוגדר למטרה זו. בכירי החברה יכולים להיות מנהלים בכירים, ראש צוותים, מנכ"לים, סמנכ"לים ואנשים בתפקידי עוגן שונים, להם רוכשים מתנות יוקרתיות יותר ביחס לעובדי החברה, משום שיש צורך לכבד את תפקידם ולבדל אותם משאר העובדים. כדי לסייע לכם לבחור מתנות לבכירים הבאנו כמה רעיונות נהדרים שבכירים בטוח יאהבו.

אז מה באמת בכירים אוהבים?

אם תשאלו אותם מה הם אוהבים הם יגידו – הרבה שקט. טוב, בהחלט אפשר להבין אותם ואת השגרה העמוסה שלהם, אלה מלבד השקט אפשר לנחש שהם אוהבים דברים נוספים. בכירים אוהבים גאדג'טים ובעיקר דברים שמתחברים לכבל USB. לא משנה אם מדובר על מתנה שהם יציבו על השולחן במשרד או מתנה המתחברת למכשיר הנייד שלהם. אותם גאדג'טים יכולים יכול להיות כל דבר: מרמקול מדליק לסמארטפון או למחשב, נרתיק טאבלט או למחשב הנייד, מחמם שישמור את הקפה חם, מעמד מיוחד לנייד, מנורה המתחברת ללפטופ ועוד מגוון אפשרויות נוספות שבהחלט יכולות להיות מתנות נהדרות לבכירים.

מצד שני, יש את המתנות המסורתיות שוודאי כבר תראו בכל משרד של מנהל שאלה מארזים של בקבוקי יין יוקרתיים, מעמד לבקבוקים ואפילו סט מרשים של פותחנים עם מגוון אפשרויות. אפשר ללכת על הבחירה המסורתית, אך אולי היא תהיה צפויה ופחות תפתיע את העובד. מה שכן אפשר לעשות הוא ללכת לכיוון אחר אולי מחזיק מפתחות שהוא פותחן ליין, או פשוט לרכוש בקבוק יין או משקה אלכוהול משובח עם סט כוסות תואמים.

אפשר ללכת על כיוון של ציוד לטיולים

כולנו אוהבים לטייל בזמננו הפנוי, ולכן מתנות הקשורות לציוד מחנאות וטיולים יכולות להיות מתנה נהדרת לבכירים. אפשר לרכוש סט סכינים לטיול בטבע, תיק טיולים מיוחד, צידנית מדליקה, אולר, כיסא מתקפל, ציוד לעל האש, מחצלת, מארז פיקניק ועוד מגוון ציוד מחנאות שוודאי יפתיע לטובה את העובד.

נגישות