מתנות לחנוכה

מתנות לחנוכה, אין כמו מתנות זהו הדבר האהוב עלינו ביותר, כולנו אוהבים לקבל מתנות, וגם לתת מתנות.

ההשקעה בעובד חוזרת למעסיק. וועדי עובדים מפעלים וחברות אשר דואגים להטיב עם עובדיהם ובכל חג זוכרים לרכוש עבורם מתנות סמליות, קטנות או גדולות זוכרים להערכה רבה מצד העובדים.

מתנה שניתנת באהבה/ הערכה גורמת לעובד המקבל אותה הנאה וסיפוק רב, העובד מרגיש מחוייבות יתר למקום עבודתו מכיוון שהוא מרגיש אהוד, וחשוב למקום העבודה, רגש האכפתיות והנאמנות גוברים אצלו ויוצרים סוג של משפחתיות בין המעסיק לעובד.

לכן החגים הם הזדמנות נהדרת לתת מתנה!  כל חג יש לו את המתנה שלו בהתאם למאפייני החג. בראש השנה תמיד נצרף משהו מתוק, בדרך כלל זה יהיה דבש. בפסח, בפסח נהוג לתת יין, ניתן לשלב מארז יין ומתוק או מארז יין ועציץ. פורים, בחג הפורים, המתוק מנצח את הכל, נהוג בחג זה לתת משלוחי מנות עמוסים כל טוב. ט"ו בשבט חג של פריחה בחג זה יהיו כוכבים העציצים והפירות יבשים.

ומהם המתנות לחנוכה שכדאי לתת לעובדים?

בחנוכה שהוא גם חג האור, המתנות לחנוכה הפופולריות הם חנוכייה ונרות חנוכה. במארזים לעובדים לחנוכה ניתן למצוא גם שמן זית שהוא חלק בלתי נפרד מחג זה כמו כן ניתן למצוא מוצרים הנלווים להכנה של הלביבות והסופגניות שגם הם יתקבלו בשמחה רבה אצל העובדים, מחבתות, סירים, טרווד, סינר, ריבות לסופגניות, סוכריות לקישוט הסופגניות, מזרק לריבה,  ספרי מתכונים ועוד.

לילדים לעומת זאת בחג החנוכה הוא חג בו נהוג לתת מעות. אולם המתנות השתכללו עם השנים והמעות הפכו למארזים לילדים לחנוכה, אשר מכילים מבחר רב של ממתקים להם הילדים מחכים.

בעמותת מקום קטן בלב שקדנו מאוד על הכנת מארזים לעובדים לחנוכה בהם יש מבחר מתנות לחנוכה. וכן מבחר מארזים לילדים לחנוכה, בהם ימצאו כל ילד ולדה עניין הוספנו גם מארזי בד"צ כך שיוכלו להתאים לכל האוכלוסייה. מתנות לחנוכה דרך נהדרת לומר תודה לכל מי שאנחנו אוהבים.

עמותת מקום קטן בלב מעסיקה אנשים בעלי צרכים מיוחדים באריזת המתנות יש מבחר רב של מתנות לחנוכה. תקנו מתנה תשמחו את העובדים, על הדרך גם תרמתם לקהילה. אין דבר טוב מזה, לעזור לחלש! אתם מוזמנים להתקשר אלינו, אחד הנציגים שלנו ישמח לתת לכם שירות, לעזור למצוא את המתנה הנכונה עבורכם.

נגישות