מתנות למתנדבים

תקופת החגים, יום הולדת או בזמן פרידה – הם בהחלט הזמנים המתאימים לרכישת מתנות למתנדבים. כיום, ארגונים רבים מחזיקים במתנדבים המגיעים מרצונם החופשים עם ליבם הגדול כדי להתנדב במגוון מקומות, אם זה במוסדות חינוך, בצער בעלי חיים, בעמותות שונות ועוד. אנשים אלה יכולים להיות מבוגרים שיצאו לפנסיה ומחפשים תעסוקה שתעשה להם טוב על הלב, או צעירים ובני נוער המגיעים לתרום מהידע והלב שלהם למיני מקומות. דווקא עכשיו, דקה לפני תקופת החגים, זה הזמן להוקיר להם תודה על התנדבותם על ידי רכישת מתנות קטנות וסמליות שיעשו להם טוב על הלב.

האופציות לבחירת מתנות למתנדבים

טרם בחיר המתנות, יש צורך לדעת שני דברים חשובים – את גילם ואת התקציב המוקצה לטובת רכישת המתנה. למתנדבים צעירים, כדאי לרכוש פרטים שיהיו שימושים עבורם כמו גאדג'טים, מארזים עם סבונים או כלי רחצה, ציוד לים או למחנאות וכו'. אילו עבור מתנדבים מבוגרים כדאי לרכוש כלי מטבח, ציוד למחנאות, מארזים מפנקים לגילם ועוד. כיום ניתן למצוא שפע של אפשרויות למתנות, אך כמובן שיש צורך לייחס חשיבות לתקציב המוקצה לטובת המתנה. כאשר תדעו את התקציב, יהיה לכם קל יותר לבצע בחירה מושלמת.

טיפים לבחירת מתנות למתנדבים

אפשרות בחירת המתנות – אפשר לתת למתנדבים כמה מתנות לבחירה, אם כמובן תרצו לוותר על אפקט ההפתעה. כמו כן, ניתן אפשרות להתייעץ עם כמה מתנדבים ולהציע להם כמה מתנות ולתת להם אפשרות לבחור עבור כולם.

מתנות כתרומה לקהילה – הטרנד החדש בתחום המתנות הוא רכישת מתנות מעמותות המעסיקות אנשים בעלי מוגבלויות. אין ספק כי מדובר על מתנה עם ערך מוסף, וכזאת שתאשר לבעלי מוגבלויות להשתלב בשוק העבודה ולהיות שווים כמו כולם.

רכישה באינטרנט – כיום תוכלו למצוא אתרים המציעים מתנות למתנדבים אונליין, כך שניתן לעיין בקטלוג באתר ולבחור את המתנה הרצויה על פי סגנון המתנה, גיל המתנדבים והתקציב העומד לרשותם. אין ספק שתהליך זה יוכל לחסוך לכם זמן יקר בשיטוט אחר מתנות.

עמותת מקום קטן בלב מציעה מגוון מתנות למתנדבים להזמנה אונליין. העמותה מעסיקה בעלי מוגבלויות, כך שמדובר בתרומה לקהילה ורכישת מתנה עם ערך מוסף.

נגישות