מתנות לעובדים, מתנה עם ערך או מתנה מעוצבת?

5 דק' קריאה

בבואנו לרכוש מתנות לעובדים אנו בדילמה משמעותית, האם לבחור מתנה עם ערך מוסף ארוזה באריזה פשוטה, אך פרקטית, או ללכת לכיוון של מתנה מעוצבת ארוזה בקפידה כמו מארז מרשים עם פריטים שונים. לרוב, מתנות עם ערך תהיינה שימושיות יותר לטווח הארוך כמו מכשיר חשמלי או ציוד למחנאות, אך מנגד מארז מרשים עם שוקולדים ועוד כמה פריטים קטנים בהחלט יתרמו לאפקט ההפתעה וירשימו את העובדים.

היתרונות של מתנה פרקטית עם ערך

מתנה פרקטית יכולה להיות מאוד שימושית לטווח הארוך ולאפשר לעובד ליהנות ממנה בכל חג. לדוגמה, אם בחרתם מתנה מקטגוריית ציוד מחנאות, תוכלו להיות בטוחים שכל פעם שהעובד יצא לטיול או לקמפינג עם בני משפחתו הוא יעשה שימוש במתנה. כדי לבחור מתנה פרקטית יהיה עליכם להכיר היטב את אופי העובדים בארגון ולקלוע לטעמם האישי. ניתן גם לערוך סקר קצר בין עובדי המשרד כדי להיות בטוחים כי המתנה שבחרתם אכן תהיה שימושית עבורם.

היתרונות של מתנות מעוצבות

מתנות לעובדים מעוצבות יכולות לגרם לאפקט וואו רק מעצם הקבלה של המארז המעוצב שוודאי יכיל צלופן עם סרט סאטן והרבה פריטים. השאלה במקרה זה אילו פריטים תשלבו במארז, האם אלה רק שוקולדים שיחוסלו עוד באותו היום, או גם וגם, כמובן גם שוקולדים וגם פריטים נוספים שעשויים להיות מאוד שימושיים עבור העובדים. כך למשל אם תשלבו מארז יין יוקרתי עם סט פותחנים מרשים שיכול בהחלט לשדרג פלאים את המארז ולהפוך אותו לגם יוקרתי ומעוצב וגם לפרקטי.

אם כך, תוכלו פשוט לשלב גם וגם, כלומר גם מתנה פרקטית וגם מתנה מעוצבת המשתלבת בצורה נהדרת במארז מרשים שיקנה לעובד אפקט של ואוו. חשוב מאוד להתאים את המתנות לאופי העובדים וגילים וכמובן לבחור מתנה שתשמש את העובדים לטווח הארוך.

לסיום, לא משנה מה בחרתם, אם זו מתנה פרקטית עם ערך או מארז גדול ומרשים, חשוב מוד לצרף ברכה אישית לכל עובד, כזאת שתעשה לו טוב על הלב. ניתן לצרף על הברכה גם את לוגו החברה וכמה מילים ממנכ"ל או מייסד החברה או הארגון.