מתנות לפסח

פסח או כשמו השני חג המצות נחגג במשך שבעה ימים. זהו חג ראשון מבין שלושת הרגלים, היום הראשון והיום האחרון נקראים ימים טובים ומה שביניהם מכונה חול המועד. חג הפסח מציין את יציאת בני ישראל ממצרים, מעבדות לחירות. אלוהים היכה את המצרים ב-10 מכות וזאת על מנת שישחררו את בני ישראל לחופשי מעבדותם במצרים ושיחלו ללכת לעבר ארץ ישראל. כל המכות שהיכה אלוהים את המצרים לא באמת ריגשו אותם עד שהגיעה מכת בכורות בה הסכים פרעה שהיה בן בכור לשחרר את בני ישראל .

על עוד אחד מהניסים שקראו לבני ישראל בדרך – נס קריאת ים סוף בו הצליחו לחצות את הים. על כל הניסים הללו אנו מסיבים לארוחת חג חגיגית במיוחד בערב פסח, זוהי הסעודה בה אוכלים גם מצה וגם מרור ומספרים את סיפור יציאת מצרים. חג זה נחשב לאחד החגים החשובים הנחגגים בישראל. הוא מקבץ משפחות מכל חלקי הארץ ולעיתים גם מחול לסוב מול השולחן בערב החג.

ואין כמו חג בישראל שלתת בו מתנות עושה טוב לכולם

מתנות לפסח לעובדים – בחברות נהוג לתת מתנות לפסח לעובדים, חלק מהחברות נוהגות לתת לעובדים שלהם כסף בצורת גיפט קארד, ולצרף מתנה סמלית יחד עם הגיפט קארד, לעומתם חברות מסוימות מעדיפות לתת מתנות.

איך בוחרים מתנות לפסח?

הגדירו תקציב – כשאתם מגדירים תקציב למתנות לפסח אתם יודעים להתכוונן על המתנה שתבחרו, זה עושה סדר מה אפשר ומה אי אפשר לקנות, מתנות בתקציב קטן לתשומת לב יכול להיות כרטיס ברכה, מארז עם פרלינים, ואילו מתנות בתקציב גדול אפשרי יהיה לרכוש מארז המכיל מתוקים יין שמן זית ספלים ומגבות.

מתנה פסח אכילה או מתנה לפסח נשארת החליטו, האם תרצו מתנה אכילה או תרצו מתנה נשארת, מתנה אכילה יכולה להיות מארז עם יין שוקולד וקונפיטורות לעומתה מתנה נשארת תכיל מגבות ספלים קומקומים שעונים ועוד.

קנו מתנה שהיא תרומה לקהילה רכישת מתנות לחג מעמותה הינה דרך טובה לתרום לקהילה, בוחרים מתנה ממבחר המתנות של עמותת מקום קטן בלב והופ הנה גם רכשתם מתנה וגם תרמת לקהילה.

בעמותת מקום קטן בלב המעסיקה אנשים בעלי צרכים מיוחדים בייצור ו/או אריזת המתנות, ניתן למצוא מבחר מתנות לפסח בכל תקציב, ניתן להתרשם במתנות שלנו באתר, או לחייג אלינו – 054-87284830 ,אחד הנציגים שלנו ישמח לעזור לכם בבחירת המתנה לחג!

 

 

נגישות