מתנות לשבועות

חג השבועות מכונה בפי ההמון גם חג הביכורים, חג הקציר וחג מתן תורה. בחג זה אנו לובשים בגדים לבנים, אוכלים מאכלי חלב טעימים והרשת מלאה במתכנים מפתים של עוגות גבינה. בשל האווירה המיוחדת של החג, רבים נוהגים לרכוש ליקיריהם מתנות לשבועות, כאלה שמאפיינות את אווירת החג הקסומה, ויאפשרו לחבר בין לבבות. גם עסקים וחברות נוהגים להעניק לעובדיהם מתנות בחג השבועות, כאלה שמתכתבות עם החג ויאפשרו לעובדים לעלות חיוך על פניהם, ולהבין שמישהו מלמעלה מעריך מאוד את עבודתם המסורה.

חג העוגות והגבינות

מכיוון ששבועות הוא חג העודות והגבינות והעוגות, רוב המתנות יעסקו סביב תחום זה, הרי אין כמו לקבל גימיק מדליק למטבח או לשולחן החג שיאפשר לנו לשדרג את חווית ההגשה או את חווית האפייה. כיום ניתן למצוא שפע של כלי מטבח וגאדג'טים מדליקים, ופשוט לארזו אותם בטוב טעם ולהגיש לאורחים או לעובדי החברה. מבין על האפשרויות ניתן למצוא סט סכינים לחיתוך גבינות, קרש חיתוך, כלי הגשה לגבינות או סלטים, תבניות לעוגות, כלי אחסון, ערכות חיתוך, קערה מרשימה לסלט ועוד.

מתנות לשבועות סולידיות

אם תרצו ללכת על מתנות יותר סולידיות, תוכלו לבחור מגוון מוצרי טקסטיל מדליקים באווירת שבועות כמו מפה בפרחונית לשולחן החג, חובקי מפיות ועוד. גם מארזים יכולים להיות נהדרים לחג, כאלה שמכילים רטבים מיוחדים לחג, תבלינים ריחניים ואפילו שמן זית משובח לתבל סלטים. היופי במארזים שניתן לשים בהם מגוון רב של פריטים על פי התקציב הנתון, ולהגיש מתנה ארוזה בטוב טעם למקבל. אין ספק שכל עובד או כל אדם ישמח לקבל מארז של מיוחד לחג השבועות.

מתנות יוקרתיות עם הרבה סטייל

יש פעמים בהם אנשים זקוקים לרכוש מתנות לאנשים מכובדים, כמו לשותפים בחברה, למנהלים בכירים, לקולגות, חברות איתם עובדים בשיתוף פעולה, לקוחות מובחרים ועוד. במקרים אלה תוכלו למצוא מתנות יוקרתיות ומרשימות כמו מארזי יין מיוחדים המכילים גם סט סכינים וקרש חיתוך לגבינות, סט פותחנים שעם מהודר ויוקרתי, סט סכינים מפואר עם כמה רטבים מיוחדים לחג ועוד מגוון רב של אפשרויות לבחירה, פשוט לשים במארז מכובד ולהגיש לאנשים.

מתנה בסגנון מחנאות

דווקא בחג השבועות משפחות יוצאות לפיקניק כדי ליהנות מהטבע הפתוח, ולכן ניתן להעניק לעובדים מתנות בסגנון מחנאות וטיולים שיוכלו להיות להם לעזר במהלך הטיול כמו צידניות, תיקים מיוחדים לטיולים, מחצלות, כסאות ים, שימשיות ועוד. אין ספק שהם ישמחו לקבל מתנות הקשורות למחנאות בחג השבועות.

לרכוש מתנות לשבועות מעמותות

אנו בעמותת מקום קטן בלב מציעים מגוון רב של מתנות ייחודיות ומקוריות לחג השבועות. כלל המתנות נארזות על ידי אנשים בעלי מוגבלויות אשר עובדים בחברתנו. בעת רכישות מתנות תוכלו גם לפנק את עובדי החברה וגם לתרום לקהילה ולאפשר לנו להעסיק אנשים בעלי מוגבלויות. לרשותכם מגוון מתנות לבחירה בכל תקציב ובכל כמות.

נגישות