מתנות מיוחדות לט"ו בשבט

תשומת לב קטנה לעובדים תמיד יכול לשפר את הרגשתם הכללית ולאפשר להם לעלות חיוך קטן על שפתיהם. אומנם המועדים המרכזיים בהם מעניקים מתנות לעובדים הם בראש השנה ופסח ואף ביום הולדתו של העובד, אך עדין ישנם ארגונים וחברות המעניקים מתנות במועדים נוספים כמו בטו בשבט, שזהו חג אהוב על כולם. מתנות לט"ו בשבט לא חייבות להיות גרנדיוזיות וגדולות, אלה משהו קטן וטוב שיעשה טוב על הלב.

חג של התחדשות ופריחה באוויר

חג טו בשבט נחשב לאחד החגים השמחים, הוא ראש השנה לאילנות וחג בו נהוג לאכול משבעת המינים הנמנים עם גידולי ארץ ישראל. בחג זה נוטעים עצים חדשים, והוא סוג של התחלה חדשה של פרי העץ. אם כך, לא פלא שדווקא בחג זה מרגישים את הפריחה באוויר, וזהו זמן המתאים ביותר לרכוש מתנות לטו בשבט לעובדי החברה. ניתן לבחור מוך מגוון רב של מתנות הממתינות לכם ממש כאן באתר שלנו, ואף לצרף למתנות פירות יבשים המתאימים לרוח חג האילנות או עציץ קטן לנוי.

מארזים מיוחדים על פי תקציב אישי

אין כמו לקבל מארז מושקע עטוף בסרט סאטן עם ברכה אישית, ולכן באתר ממתינים לכם מארזים לטו בשבט, כאלה שהעובדים בהחלט ישמחו לקבל.  את המארז תוכלו לבחור על פי התקציב האישי שלכם ולהוסיף לו כל שתרצו כדי לשמח את העובדים. כדי להפוך את המתנה לשיקית ויוקרתית, תוכלו להוסיף לה פריט ממותג עם לוגו החברה כמו צנצנת שוקולדים מתוקה, כלי הגשה להנחת הפירות היבשים ועוד מגוון פריטים שונים שיעצימו בהחלט את המתנה.

אל תשכחו להוסיף ברכה חמה לעובדי החברה

לאחר בחירת מתנות לטו בשבט, כאלה שיגרמו לעובדים להבין שמקום העבודה חושב עליהם ומעריך את עבודתם, ניתן להוסיף ברכה חמה לכל עובד. על הברכה תוכלו להדפיס את לוגו החברה ולצרף ברכה ישית ממנכ"ל או מייסד החברה ואפילו ממנהל האישי של העובד. אין ספק כי בחירת מתנה קטנה וצנועה, לצד הברכה החמה תעניק לעובד את החמימות הדרושה ותאשר לו להבין עד כמה הוא מוערך במקום העבודה.

נגישות